Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

En İyi Evden Eve Nakliyat Firması

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat
Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Takdir edersiniz ki, insanlara hayatlarının her döneminde taşınmazlar. Taşınma işleminin ardından uzun süre geçtiği için bir önceki süreç ile ilgili bilgiler hatırlanmayabilir. Bu noktada, sorunsuz bir taşınma sürecine sahip olmak adına işinin ehli bir evden eve nakliyat firması ile çalışılmalıdır. Hedef Nakliyat; birçok kişinin ihtiyaç duyduğu Arnavutköy evden eve nakliyat hizmetini en uygun şartlarla ve fiyatlarla sunar.

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Nelerle İlgileniyoruz?

Her şeyden önce, evin oda sayısına bakıyoruz. Bu sayede, eşyaların ne kadar hacim kaplayabileceğini tahmin etmeye çalışıyoruz. Ayrıca, kaç nakliye elemanının geleceği, ne kadarlık paketleme malzemesinin kullanılacağı, hangi özelliklere sahip bir nakliyat kamyonunun gönderileceği gibi hususlar da evin oda sayısı ile yakından alakalıdır. Sonuç olarak, evin oda sayısı; evden eve nakliyat için olmazsa olmaz bir bilgidir. Bu noktada, ev sahipleri; balkonlarında veya kilerlerinde herhangi bir ekstra eşya olduğu takdirde bu bilgiyi de firmamızla paylaşmalıdırlar.

arna

Nakliyat fiyatı ile ilgili olarak merak edilen çok sayıda detay bulunuyor. İstediğiniz takdirde eşyalarınızı siz paketleyebilirsiniz. Ufak tefek eşyalarınız başta olmak üzere giysileriniz ve mutfak malzemeleriniz için kendiniz paketleme yapabilirsiniz. Bu sayede, eşya miktarı ile orantılı olacak şekilde belirli bir fiyat indiriminden yararlanabilirsiniz. Fakat, eşyaları iyi bir şekilde paketlemediğiniz takdirde hasar görmelerine engel olamazsınız. Sonuç olarak, paketleme konusunda herhangi bir risk almak istemiyorsanız bu işi firmamızın deneyimli çalışanlarının yapmasını isteyebilirsiniz.

  1. Hangi günlerde evden eve nakliyat hizmeti veriyorsunuz?
  2. Cumartesi ve Pazar da dahil olmak üzere haftanın her günü nakliyat hizmeti veriyoruz.
  3. Temizlik işlerini üstleniyor musunuz?
  4. Firmamızın temizlik sürecine dahil olması söz konusu değildir.
  5. Nakliyat kamyonu sokağa veya siteye girebilir mi?
  6. Evinizin özelliklerine göre değişebilecek bir husustur.

Eşyalar, insanlar için önemlidir; hele bayanlar için daha önemlidir ki adeta canımızdır. Bir yeni alındıysa ve taksiti bitmemişse daha bir özen gösteririz. Eskiden çoğu insan taşınırken eşyasını küçük bir nakliye aracı ve 3-4 kişi aracılığıyla taşıtırdı. Bu nakliye çalışanları da eşyalara tabi gereken önemi göstermezler. Taşındıktan sonra oluşan zararlar da onlara ait olmazdı. Aracın parası ayrı, çalışanları yevmiyesi ayrı verilirdi. Bunu yapmak yerine eşyalarınıza sizden fazla değer veren Arnavutköy evden eve nakliyata gelin. “Aman çizilecek!”, “Aman Düşecek!” telaşınız olmasın.. Neden mi? Çünkü firma olarak eşya sayısını ve boyutlarını tespit ettikten sonra onları önce sigortalıyor, sonra modern paketleme sistemimizle tamamen zarar görmeyecek hale getiriyoruz. Paketleme malzemeleri olarak en iyi kalite standartlarında olan malzemeleri kullanırız. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva gibi darbeyi sıfırlayan ve kesinlikle zarar vermeyen malzemelerle eşyalarınızı titizlikle paketler, onları titizlikle araçlarımıza yükleriz.

Mobilyaların sökülmesi, eşyaların paketlenmesi ve ambalajlama işlemleri esnasında bir yandan da asansör sistemi kurulmaktadır. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınızı müsait olan balkonunuza getirerek titizlikle asansöre yerleştirir ve kat kat yavaş bir şekilde aşağı indirilir. Aracın yanına indirilen eşyalar bu sefer de araca yüklenir. Ama bunu yaparken, diğer eve yapılan bu küçük seyahat sırasında eşyaların zarar görmemesi için uzman ekip yardımıyla eşyalarınız araç içine titizlikle yerleştirilir. Araç içinde eşyaların düşme riski ortadan kaldırılır. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra aracımız, önceden belirlenen en kısa ve en güvenli olan güzergah üzerinde ve eşyaların korunması ve zarar görmemesi açısından yavaş ve kontrollü bir şekilde ilerlemesi sağlanır.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Taşınacağınız diğer adrese geldiğinizde aynı şekilde ve aynı titizlikle eşyalarınız araçtan indirilir. Bundan sonra eğer gerekirse tekrar asansör sistemi kurulur. Artık eşyalarınız yeni evinizde ve yerleşmeyi bekliyorlar. Hiç üzülmeyin. Bunu da biz yapıyoruz. Eşyalarınız yeni evinize taşınırken bir yandan da siz nasıl isterseniz öyle yerleştiririz. Taşınmak için parçalara ayrılan mobilyalarınızı aynı özenle birleştirir, kıyafetlerinizi dolabınıza asar, mutfak eşyalarınızı bile isterseniz siz kendiniz yaparsınız isterseniz biz göstereceğiniz yerlere hassasiyetle yerleştirir öyle gideriz. Beyaz eşyalarınız için ayrı bir servis çağırmanıza gerek yok. O da bizden. Hatta bütün bu taşınma ve yerleştirme bittikten sonra gitmeden önce son bir hasar kontrolü yapılır. Bir çizik bile olsa, müşterilerimizi mağdur etmemek için çizilen eşyayı teminat altına alır, zararınızı karşılarız. Eğitimli ve uzman kadrosuyla size bir telefon kadar yakınız…